Teslimat Ve İade Şartları

 

Teslimat ve İade Şartları

Teslimat ve İade Şartları

  • Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından www.karahanresim.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyid e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.
  • Kargoya teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren 6-10 iş  günüdür.
  • www.karahanresim.com‘dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti dönemsel kampanyalarımıza, aldığınız ürünlerin adet, hacim gibiözelliklerine göre değişiklik gösterebilir.
  • Teslim almış olduğunuz üründen 2 iş günü içinde memnun kalmamanız halinde +90 282 261 69 92  -  0 542 457 71 73  numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe pakette herhangi bir bozukluk , eziklik..vs durum ile karşılaştığınızda kargonuzu teslim almamalı,  kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Tutanak bize ulaştığı andan itibaren 6-10 iş günü içerisinde yenisi adrese tekrar gönderilecektir. Tutanak tutturulmayan ürünlerin sorumluluğu müşteriye aittir. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.
  • Ürün ya da ürünleriniz hazılık ve kargo aşamasına geldiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Eğer hazırlık yada kargo aşamasına gelmeden cayma hakkını kullanarak iptal etmek istediğiniz siparişleriniz olursa  mail adresinden ya da  +90 282 261 69 92  - 0 542 457 71 73  nolu telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak siparişinizin iptalini isteyiniz.
  • Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Ambajalı yırtık, kırık, hasar görmüş ürünler iade olarak teslim alınmayacaktır.Müşterinin ürünü iade etmesi durumunda iade edilen ürün www.karahanresim.com’a ulaştığı andan itibaren engeç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.
  • Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Ürünlerimiz, imaj galerimizden yada sizin yüklemiş olduğunuz imajlardan faydalanarak tamamen size özel hazırlandığı için, üretimde veya kargoda oluşabilecek olumsuzluklar ve hatalar haricinde iade kabul edilmemektedir.
  • karahanresim.com  ürünü, tamamen size özel hazırlandığı için, üretimde veya kargoda oluşabilecek olumsuzluklar haricinde iade kabul edilmemektedir.