x

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Adres değişikliği yapabilir miyim?

Siparişinizin durumu “Kargo Bekleniyor” olana kadar istemiş olduğunuz değişikliği İletişim bölümünden sipariş kodunuz ile birlikte bize bildirerek yapabilirsiniz.

Firma Geçmişiniz ?

Kuruluşumuz 1979 yılındadır Sanatsal çerçeve, cam, ayna, yağlıboya resim, Kanvas baskı resim, kabartma efektli dokulu tablo ve çeşitli hediyelik ürün satışlarımız vardır Tuval baskıları ,Kabartmalı tabloları  kendi bünyemizde üretmekteyiz. Yağlı boya tablolar kendi ithalatımız olup; bazı yağlıboya resimleri çalıştığımız sanatçılardan temin etmekteyiz. Çerçeve ve kabartma işlemi kendi atölyemizde ustalarımız ve sanatçılarımız tarafından yapılmaktadır.

Kabartma Nedir? Nasıl Yapılır?

Kabartma uygulaması Karahan Sanatsal Çerçeve & Resim’ in bünyesinde çalışan sanatçılar tarafından titiz bir çalışma ile yapılmaktadır. Kabartma Nedir ?sayfamızdan konuyla ilgili detaylı bilgilere erişmeniz mümkündür.

Kanvas baskı tablo nasıl yapılıyor?

Kanvas tablolarınız "Su Bazlı Baskı " metodu ile üretiliyor. Bu metot sayesinde canlı ve ışığa karşı dayanıklı renkler oluşturulur. Böylelikle ince detayların gözle görülebilecek şekilde yansıtılması mümkün kılınır. Baskıda kullanılan Avrupa standartlarına uygun ve gerçeğe en yakın renk tonlarındadır. İmajlar tuvale basıldıktan sonra uygulanan özel vernikleme teknikleri sayesinde tablolar tozdan etkilenmeden hafif Yumuşak bez ile temizlenebilir.

Kanvas tablo nedir?

Kanvas tablo, özel olarak üretilmiş 360 - 400 gr aralığındaki %100 pamuklu tuval bezine su bazlı püskürtme sistemi ile basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen dekoratif ürünlerdir. İsteğe göre çerçeve yaptırılır. Tablolar tek parça yada çok parçalı olabilir.

Kredi kartımı kullanmak istemiyorum, nasıl ödeme yapabilirim?

Kredi kartınızı kullanmak istemiyorsanız, Kapıda Ödeme seçeneğini seçebilir, bankanızdan veya tüm ATM’lerden Havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme Seçenekleri sayfamızdan konuyla ilgili detaylı bilgilere erişmeniz mümkündür.

Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?

Web sitemiz üzerinden Kredi Kartı, Havale / EFT veya Kapıda Ödeme ile ödeme yapmanız mümkündür. Ödeme Seçenekleri sayfamızdan konuyla ilgili detaylı bilgilere erişmeniz mümkündür.

Özel günler için paketin içine not ekleyebilir miyiz?

Sipariş sonrasında mail yolu ile eklemek istediğiniz notu ilettiğinizde not eklememiz mümkündür.

Parçalı tabloların arası ne kadar olmalı?

Parçalı tabloların her bir parçasının arası şasi yüksekliğine göre olmasını tavsiye etmekteyiz 2-3 cm uygundur.

Satın aldığım tablomda sorun varsa ne yapmalıyım?

Tablonuzda sorun olduğunu görürseniz, iletişim bölümünden bize mail yoluyla veya telefonla arayarak ulaşırsanız konuyla ilgili arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Sipariş ettiğim tablomu gelip yerinizden kendim alabilir miyim?

İsterseniz siparişinizi tamamladıktan sonra bizimle iletişime geçerseniz kargo ücreti ödemeden siparişinizi adresimizden teslim alabilir ve Mağazamızda diğer ürünlerimizi de görmüş olursunuz.

Sipariş kodum nerede yazıyor? Siparişimi nasıl takip edebilirim? Siparişimin faturasına nasıl ulaşabilirim?

Siparişiniz ile ilgili bilgiler, bildirdiğiniz e-mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Lütfen önemsiz postaları kontrol ediniz. Burada da bulunmaması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişinizin durumu da aynı şekilde bildirdiğiniz e-mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Faturanız ise size kargonuz ile birlikte gönderilecektir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Tablolar siparişin verilmesi ve ödemesinin yapılması ile üretime alınmaktadır. 8 iş gününde üretimi tamamlanan tablolar isteğe bağlı olarak sanatçılarımız tarafından kabartma işlemi yapıldıktan sonra kargoya verilir. Kabartma işlemi tablonun ebadına, figürlere göre 1 ila 3 gün arası sürmektedir. Kargo ile adrese sevk edilmektedir. Kargo Türkiye genelinde 6-10 gün içerisinde ürünlerinizi adresinize teslim etmektedir. Siparişlerinizin hangi aşamada olduğunu Siparişlerim sayfasından görebilirsiniz.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Siparişinizin durumu “Üretim Aşamasında” olana kadar istemiş olduğunuz değişikliği İletişim bölümünden sipariş kodunuz ile birlikte bize bildirerek yapabilirsiniz.

Sitenizde bulunan tüm ürünleriniz stoğunuzda mevcut mu?

Sitemizde bulunan tüm tuval baskı tablolar sipariş üzerine hazırlanmaktadır. Kendimiz baskısını yaptığımızdan var olduğunu kabul edebilirsiniz. Mağazamızda' da Binlerce hazır baskı tablo bulunmaktadır. İstenildiğinde ziyaret edip görebilirsiniz. Çerçeveyi yerli üretici firmadan almaktayız ve stoklu çalışıyoruz. Stokta olmaması durumunda 6-10 iş gününde temin etmekteyiz.

Tablom kargoda zarar görürse ne yapmalıyım?

Kargonuzu teslim alırken, paketinde herhangi bir bozukluk, eziklik vs. durum ile karşılaştığınızda;
  • Kargonuzu teslim almamalı, kargo görevlisinin önünde açıp, kendisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.
  • Nadiren başımıza gelen bu durumda, tutanak bize ulaştığında tablonun yenisi adrese hemen gönderilmektedir.
  • Tutanak tutturulmadığı taktirde sorumluluk alıcıya ait olacaktır.

Toptan (Adetli - Bayi ) satışınız var mı? İndirim söz konusu mu?

Toptan ve adetli – bayii satışları için lütfen İletişim bölümünden irtibata geçiniz.

Üretici firma mısınız?

Tuval baskıları ve Dokulu kabartma efektli tabloları kendi bünyemizde üretmekteyiz. Yağlı boya tablolar kendi ithalatımız ve çalıştığımız sanatçılardan temin etmekteyiz. Çerçeve ve kabartma kendi atölyemizde ustalarımız ve sanatçılarımız tarafından yapılmaktadır.

Ürünü Bez Olarak Alabilir Miyim?

Evet ürünü beze baskı olarak alabilirsiniz. Ancak sonrasında çerçeve yaptırmanız gerekmektedir.

Web sitenizden kredi kartı ile alışveriş yapmak güvenli mi?

Dekortablom.com ’da alışverişlerinizde sunulan güvenlik önlemleri ile ilgili detaylı bilgi için Güvenlik sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yüklenen görseller, fotoğraflar daha sonra herhangi bir yerde kullanılabilir mi?

‘Senin Tablon’ bölümümüze yüklenen fotoğraflar herhangi bir yerde asla kullanılmaz.


 Güvenli Bağlantı   https://www.karahanresim.com
Keşfet
Sepetim
Favorilerim
Üye Girişi
Hesabım
WhatsApp